Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Udostępnij
0
Skomentuj

Wielki test limuzyn - Nasi czytelnicy testują Accorda, Citroena C5, Mondeo Mazdę 6 i Insignię

18 maja 09 10:13

Akcja Wasze AutoTesty to konsumencki test wybranych przez nas aut, w której 10 kierowców wybranych spośród ponad 5 000 zgłoszeń wnikliwie ocenia i porównuje auta tej samej klasy.

Akcja Wasze AutoTesty to konsumencki test wybranych przez nas aut, w której 10 kierowców wybranych spośród ponad 5 000 zgłoszeń wnikliwie ocenia i porównuje auta tej samej klasy.

Podczas pierwszego spotkania podstawiliśmy im 5 limuzyn klasy średniej napędzanych 2 litrowymi turbodieslami. W poprzednich odcinkach nasza supergrupa oceniała auta statycznie (tu mistrzynią okazała się Mazda 6) oraz sprawdzała ich możliwości na specjalnie przygotowanym torze testowym - w tej kategorii bezkonkurencyjna okazała się Honda Accord.

Natomiast po podsumowaniu wyników z wcześniejszych prób pierwsze 3 miejsca zajęły Honda Accord, Citroen C5 oraz Opel Insignia.

W 3 części nasi kierowcy sprawdzili auta na pozamiejskich drogach - zobacz jak ocenili auta tej części testu, oraz jak próba drogowa wpłynęła na klasyfikację testu.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej