Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Udostępnij
0
Skomentuj

W tym roku Citroen stawia na Cactusa

Nowego Citroena C4 Cactusa poznamy po znacznie mniejszych niż w poprzedniku "airbampach" na drzwiach. To z zewnątrz, lecz najważniejszą zmianą jest wprowadzenie do auta kompaktowego nowego zawieszenia PHC (progressive Hydraulic Cushions). Ma ono progresywne ograniczniki hydrauliczne, dzięki czemu zawieszenie nawet przy pełnym obciążeniu i na złej nawierzchni nie dobija. Citroen nawet chwali się, że jazda Citroenem C4 Cactus z nowymi amortyzatorami bardziej przypomina podróż latającym dywanem niż jazdę autem po drodze. Cóż, już wkrótce sprawdzimy. Zobaczcie jednak na co stawia producent w przypadku tego modelu.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej