Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Udostępnij
0
Skomentuj

Kajto za kierownicą rajdowego Subaru!

21 lis 10 11:15

Wielu znawców twierdziło, że N-grupowe auto nie wygra na odcinkach specjalnych ze znacznie droższym i nowocześniejszym samochodem klasy S2000. A jednak! Kajetan Kajetanowicz, zdobywając w Imprezie N4 tytuł rajdowego mistrza Polski 2010, udowodnił, że jest to możliwe... Zobacz jak wygląda profesjonalnie przygotowany trening obecnego rajdowego mistrza Polski!

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej