Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Udostępnij
0
Skomentuj

Jak zdać egzamin na Prawo jazdy? - Odcinek 6 – Jak poruszać się w ruchu miejskim?

19 gru 14 15:11

„Jedziemy w miasto, będzie zabawa”- ten odcinek rozpoczyna cykl filmów instruktażowych związanych zadaniami egzaminacyjnymi kat B wykonywanymi w ruchu drogowym. Odpowiadamy na pytanie; jaki ma sens egzamin państwowy w ruchu drogowym, wyjaśniając, że nie jest on „sztucznym tworem”, ale standardową, świadomą jazdą z pasażerem – egzaminatorem.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej