Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Udostępnij
0
Skomentuj

Imponujące stoisko Skody na salonie samochodowym w Genewie

W tym roku Skoda podczas salonu samochodowego w Genewie miała naprawdę imponujące stoisko. Co pokazało, że marka Skoda coraz mocniej się rozwija. Główną nowością zaprezentowaną pierwszego dnia Genewa Motor Show 2018 była Skoda Vision X - nowy kompaktowy SUN, który jest zapowiedzią nowego modelu. Skoda zaprezentowała również Kodiaka w wersji L&K, Fabię po liftingu oraz wiele innych. Zobaczcie co Skoda zaprezentowała podczas salonu samochodowego w Genewie.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej