Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Udostępnij
0
Skomentuj

Genewa Motor Show 2018 - Outlander PHEV hybryda inna niż wszystkie

Podczas salonu samochodowego w Genewie Mitsubishi zaprezentowało zmodernizowaną wersję Outlandera. Zmianom poddano nadwozie oraz wnętrze. Jednak najważniejszą zmianą jest nowy zespół napędowy który składa się z silnika benzynowego o pojemności 2.4 l i silnika elektrycznego zasilanego bateriami o większej pojemności, dzięki czemu nowy Outlander w trybie elektrycznym potrafi przejechać nawet 50 km. Zobaczcie jak podczas salonu samochodowego w Genewie Mitsubishi zaprezentowało nowego Outlandera.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej